Ateliér pro kočku

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky a podmínky vstupu na lekce

Standardně kreslíme 1x týdně, individuálně je možno domluvit i jinou variantu podle potřeb studenta.

  • Pokud nemůžete dorazit do hodiny, prosím písemně se omluvte a to nejpozději do 8:00 v den konání kurzu. Omluvené hodiny je možno si nahradit v jiném kurzu, neomluvené propadají bez možnosti náhrady.
  • Omlouvejte se buď e-mailem nebo sms na číslo 602 524 200.
  • Nahrazování zameškaných hodin je nejenom možné, ale přímo vítané. Lekce je nutno si vybrat v průběhu konání zaplaceného kurzu. Nevybrané hodiny nelze převádět do dalšího období. Nahradit si je možné 4 (předem omluvené) lekce, vždy do výše kapacity vámi zvoleného náhradního kurzu. Domluvíme se, jsem vždy připravena vyjít vstříc.
  • Prosím nechoďte do kurů s příznaky onemocnění. Se zlomenou nohou, cukrovkou nebo Alzheimerem Vás rádi uvítáme, ale určitě víte, jak to je myšleno. Když nebudeme prskat na spolužáky, příště oni nebudou prskat na nás. S kovidovou situací je to evidentní. Nemyslím, že bychom se měli předem děsit, jen je dobré se chovat zodpovědně. Přečtěte si velmi zajímavý článek profesora Jiřího Beneše z kliniky infekčních nemocí nemocnice Na Bulovce. Je třeskutě dlouhý, asi ho nezvládnete, ale mrkněte. Je klidně a rozumně napsaný článek. Je z 10. srpna 2020. Situace a názor na ni se stále mění.
  • Pokud nám vyšší moc zabrání v konání kurzu, jsme v tom spolu a nic nenaděláme. Peníze není možno vracet. Vynasnažíme se udělat, co bude v našich silách: výuku posunout na pokoronavirovou dobu, vést výuku ve facebookových skupinách, individuální konzultace… budeme to řešit, až situace nastane. Je to prostě zásah vyšší moci a na tu jsme krátcí.

Společně to zvládneme. Nebojte se vyjádřit svoje přání a potřeby. Pokud to půjde, něco s tím uděláme.