Ateliér pro kočku

Výtvarný kroužek

Komu je kroužek určen

Všem, kteří už nechtějí postupovat ve svém výtvarném vzdělávání krůček po krůčku a stoupat po pomyslném žebříku stále výš a výše a honit se za výsledky. Pro samou barvu, akvarel a perspektivu už někteří dlouho nedrželi v ruce tužku a stýská se jim po tom, stýská se jim i po tom, co jsme už dělali, co nám šlo a co nás bavilo. Představuju si to jako výtvarnou všehochuť. Tedy ne celý rok jen tužka, celý rok jen pastelky, celý rok jen figura, ale budeme dělat to, co nás bude těšit a bude to rozmanité. Třeba budeme i lepit, stříhat, používat zajímavé materiály… Myslím, že chvíli budeme hledat podobu kroužku, ale jsem si jistá, že ji najdeme a bude to fajn.

Náplň kurzu

Chceme kreslit i malovat, chceme se navracet k tomu, co jsme už dělali, ale chceme zkoušet i nové věci. A hlavně nehodláme být stresováni případnými nezdary. My stejně víme, že nic jako nezdar neexistuje. Existuje tak maximálně výsledek, který jsme nechtěli. To říkal zakladatel firmy Apple Steve Jobs.

Co s sebou

Vrátíme se hned k tužce, co vy na to? A k tužce patří dobré ořezávátko, to všichni víme. Gumu necháme doma. Nic nezkazíte, když si vezmete pastely. Nikdy nevíte, co se mi vylíhne na poslední chvíli v hlavě. Na první hodině učiníme poradu, já vám řeknu svoje plány, vy svoje představy a dáme to dohromady.

Nejvýznamnějším uměním učitele je probouzet v žácích radost tvořit a poznávat. Albert Einstein

Organizační informace

Výtvarné kroužky budou letos dva, v pondělí a v úterý:

  • v pondělí od 18:00 do 20:00 hod.
  • 1. lekce proběhne 4. 10. 2021
  • 1. semestr končí 13. 12. 2021

  • v úterý od 18:00 do 20:00 hod.
  • 1. lekce proběhne 5. 10. 2021
  • 1. semestr končí 14. 12. 2021

v Brně na Šujanově náměstí 1, vchod z Řeznické, 3. patro.

 

.

Délka trvání jedné lekce

120 minut

Délka kurzu

2 semestry, každý semestr má 11 dvouhodinových lekcí

Cena kurzu

  • 3 960 Kč (22 hodin) jeden semestr

PŘIHLÁŠKA

Bankovní spojení

2201018943/2010

Variabilní symbol

číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno a kurz, který platíte.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Akceptujeme zálohu 1 000 K. Přihlášky evidujeme podle data platby kurzu, ne podle data přihlášení. Tak v říjnu jdeme na to, ano?

Ptejte se, pište!

Helena Hermanová

602 52 42 00

helena@hermanova.com