Ateliér pro kočku

Fotogalerie

Na následujících stránkách si prohlédněte fotografie z vernisáží našich výstav – v roce 2011, 20122013 a 2014 a také několik obrázků přímo z hodin kreslení. Další léta bohužel (stále) chybí. ne že by výstavy nebyly, naopak. Jsou stále větší, zajímavější a s velkou, ba obrovskou návštěvou. O co méně je tady informací, o to více to žije na facebooku. Všechno je ale průběžně uveřejňováno na Podívejte se. A sledujte nás, lajkujte, sdílejte.

Výstavy se v letech 2011 – 2015 konaly na Mendelově univerzitě v Brně, ve vstupních prostorách budovy Q. 6. ročník výstavy se konal v příjemném prostředí zaskleného atria stavební fakulty VUT na Veveří 95, Brno. Vernisáže jsou velmi bohatě navštívené akce (i dětmi a zvířaty) se zajímavým kulturním programem, soutěžemi a přehršlí jídla i pití. Však se přijďte přesvědčit sami.

Na našich vernisážích vystupovalo množství velmi zajímavých umělců, ráda bych jim tímto vyjádřila dík: hudební skupina Standy Trtka s pásmem šansonů, Jan Lhotský z Estudio Andaluz a skvělá orientální tanečnice Jana Leitnerová, skupina irských tanců La Quadrila, folková skupina Choroši, studenti muzikálového herectví JAMU pod vedením Dady Klementové, studentky operního zpěvu z brněnské konzervatoře ze třídy Reginy Renzowé, mongolský kaligraf Fux Karachovič a studenti brněnského gymnázia s uměleckou profilací Martin Hamřík a Dominik Brychta s vtipným hudebně stepařským číslem.

Na vernisáži v roce 2016 jsme uspořádali dražbu některých našich děl na podporu SOS dětské vesničky v Brně Medlánkách. Paní ředitelce Marcele Troubilové jsme předali výtěžek 11 600 Kč. V hotovosti do kasičky se nasbíralo dalších 2 850 Kč. Výborný výsledek! Na dalších vernisážích jsme dražili naše díla na podporu činnosti Ligy vozíčkářů. Celkově to bylo asi 88 000 Kč.