Ateliér pro kočku

3. Malba akvarelem

16. – 17. června 2020 (úterý a středa), od 16:00 do 20:00 hodin.

Ponoříme se do tajů vodových barev. Všichni jsme s nimi začínali na základní škole, měli jsme je předpokládám rádi a neměli jsme dojem, že je to nějaké těžké a závažné médium. To až postupem času. Na kresbě vodovými barvami je těžké přijmout fakt, že je potřeba pracovat spíš lehce, svižně, nesnese moc oprav a občas se to třeba až tak nevyvede. Ale co je to nezdar? To je jen výsledek, který jsme neočekávali.Vezměte si svoje akvarelové barvy a štětce, které používáte. Podíváme se na ně a řekneme si o nich něco. Měkkou tužkou a ořezávátkem nic nezkazíte.  Pokud budete mít nádobku na vodu a hadřík, bude to dobře, ale všechno bude k dispozici.

Oblečte se tak, abyste se případně mohli i lehce zašpinit. Není to úplně pravděpodobné, ale stát se to může.

Budeme pracovat na suchý papír, do mokrého, zapouštět, překrývat lazury, vyzkoušíme si zajímavé techniky, různé papíry… budu ráda, když se vám otevřou nové obzory.

Cena kurzu

  • 2 380 Kč

Přihlášky

helena@hermanova.com

Bankovní spojení

2900074127/2010

Variabilní symbol

číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno člověka, jemuž je kurz placen.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Přihlášky evidujeme podle data platby, ne podle data přihlášení. Děkujeme!

Ptejte se, pište!

Helena Hermanová

602 52 42 00

helena@hermanova.com

Inspirujte se malbami, které vznikly v Ateliéru pro kočku: