Ateliér pro kočku

1. Základy kresby

2. – 3. června 2020 (úterý a středa), od 16:00 do 20:00 hodin.

Kurz je určený pro ty z vás, kteří to chtějí prostě zkusit. Kteří třeba dlouho nekreslili a láká je vyzkoušet, jaké to kreslení vlastně je, jak jim půjde a jestli je vůbec bude bavit. Nebo i pro ty, kteří kreslí, ale chtějí svoji tvorbu postavit na solidní základy, případně si je oprášit. A upřímně, všechno je lepší, než trávit večery před bednou.

Začneme od toho úplně nejjednoduššího. Začneme čárou, plochou, stínem, objemem, posuneme se k vztahům mezi objekty a budeme pílit k výšinám. Budeme kreslit tužkou, uhlem, bílou křídou, fixem…, za osm hodin toho zvládneme opravdu hodně. Doufám, že si odnesete zejména poznání, že nejdůležitější je umět se dívat. Na papír se to už nějak přenese. Společně se o to pokusíme.

S sebou si přineste měkkou tužku, tj. 6B a měkčí (tedy vyšší číslo), a dobré ořezávátko. Všechno ostatní bude k dispozici.

Těšíme se na vás na všechny!

Cena kurzu

  • 2 380 Kč

Přihlášky

helena@hermanova.com

Bankovní spojení

2900074127/2010

Variabilní symbol

číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno člověka, jemuž je kurz placen.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Přihlášky evidujeme podle data platby, ne podle data přihlášení. Děkujeme!

Ptejte se, pište!

Helena Hermanová

602 524 200

helena@hermanova.com

Inspirujte se kresbami, které vznikly v začátečnických kurzech Ateliéru pro kočku: