Ateliér pro kočku

Třídní schůzka

Třídní schůzka se koná v pondělí 20. prosince 2021 od 17:00 do 19:00 hodin.

Sdružení rodičů a přátel školy zve všechny rodiče (v případě jejich nedostatku děti) i kurzisty na třídní schůzku a hovorové hodiny. Doneseme si cukroví a uděláme si příjemný večer. Vyzkoušíme si některé tvůrčí činnosti, povykládáme si, seznámíme se spolužáky z jiných kurzů, s rodiči i dětmi, nacpeme se cukrovím, popijeme svařáku a bude to prostě fajn. Můj muž vždycky peče ještě něco slaného, tak snad se o nás postará i tento rok. V kovidovém roce 2020 třídní schůzka byla zakázanou činností, tak doufám, že letos bude o to větší, krásnější a významnější akcí.

Jsme otevřeni i novým příchozím, kteří se chtějí mezi nás podívat a vyzkoušet si udělat něco vlastníma rukama. Vaše vánoční cukroví uvítáme, není podmínkou účasti.

K dispozici (= ke koupi) bude náš historicky druhý nástěnný kalendář. Letos bude na vaše přání formátu A3. Podívejte na náhledy.

Prosíme o příspěvek 150 Kč.

Místo konání

V prostorách, kde probíhají naše kurzy – v bývalé škole císaře Františka Josefa I. na Šujanově nám., vchod z ulice Řeznické č. 2, poslední patro.

Přihlášky

Hlaste se prosím mailem helena@hermanova.com nebo osobně v hodinách kreslení. I telefon 602 524 200 funguje neustále. Tedy, neustále, volejte rozumných hodinách.