Ateliér pro kočku

Výtvarný kroužek

Komu je kroužek určen

Všem, kteří už nechtějí postupovat ve svém výtvarném vzdělávání krůček po krůčku a stoupat po pomyslném žebříku stále výš a výše a honit se za výsledky. Pro samou barvu, akvarel a perspektivu už někteří dlouho nedrželi v ruce tužku a stýská se jim po tom, stýská se jim i po tom, co jsme už dělali, co nám šlo a co nás bavilo. Představuju si to jako výtvarnou všehochuť. Tedy ne celý rok jen tužka, celý rok jen pastelky, celý rok jen figura, ale budeme dělat to, co nás bude těšit a bude to rozmanité. Třeba budeme i lepit, stříhat, používat zajímavé materiály… Myslím, že chvíli budeme hledat podobu kroužku, ale jsem si jistá, že ji najdeme a bude to fajn.

Náplň kurzu

Chceme kreslit i malovat, chceme se navracet k tomu, co jsme už dělali, ale chceme zkoušet i nové věci. A hlavně nehodláme být stresování případnými nezdary. My stejně víme, že nic jako nezdar neexistuje. Existuje tak maximálně výsledek, který jsme nechtěli.

Co s sebou

Vrátíme se hned k tužce, co vy na to? A k tužce patří dobré ořezávátko, to všichni víme. Gumu necháme doma. Nic nezkazíte, když si vezmete pastely. Ale já vám stejně před první hodinou ještě napíšu, abyste byli informovaní a aktuálním dění :).

Nejvýznamnějším uměním učitele je probouzet v žácích radost tvořit a poznávat. Albert Einstein

Organizační informace

Kurz se koná

  • v pondělí od 18:00 do 20:00 hod.
  • 1. lekce proběhne 21. 9. 202
  • 1. semestr končí 11. 1. 2021
  • 2. semestr začíná 18. 1. 2021

na Fakultě stavební v Brně, Veveří 95, budova C, místnost 308.

 

 

Délka trvání jedné lekce

120 minut

Délka kurzu

2 semestry, každý semestr má 14 dvouhodinových lekcí

Cena kurzu

Kurz je celoroční, školné je možno uhradit ve dvou splátkách:

  • 3 900 Kč (28 hodin) jeden semestr
  • 7 650 Kč (56 hodin) při platbě obou semestrů předem

PŘIHLÁŠKA

 

Bankovní spojení

2900074127/2010

Variabilní symbol

číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno a kurz, který platíte.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Akceptujeme zálohu 1 000 Kč, doplatek je nutno zaplatit nejpozději do 31. 8. 2020. Přihlášky evidujeme podle data platby kurzu, ne podle data přihlášení. Děkujeme za pochopení.

Ptejte se, pište!

Helena Hermanová

602 52 42 00

helena@hermanova.com