Ateliér pro kočku

Workshopy

Letos, tedy v roce 2022, je zatím bezworkshopovo. Kdybyste nějaký workshop nutně potřebovali, neváhejte se ozvat.

Takhle to bylo loni:

Připravili jsme pro vás několik zajímavých kurzíků a workshopů. Pokud stojíte ještě o něco jiného, co umím já nebo někdo z mého okolí (písmo, krasopis?), sem s nápadem či požadavkem. Pokusíme se s tím něco udělat.

Místo konání:

Všechny workshopy se budou konat u nás – Dlážděná 10a, Brno Žebětín. U nás na zahradě nebo v zimní zahradě. Podle počasí, nálady, našich potřeb.

Parkuje se buď u kostela, na náměstí nebo u hřbitova. Pohodlně se k nám dostanete z Mendlova náměstí autobusem č. 52 (Mendlovo nám. – ZOO). Ve špičce jede po deseti minutách. A taky sem jede jednapadesátka. Ta jede méně často, ale třeba Bystrcí projíždí rychleji. Není to nijak daleko, nebojte se.

Věřím vám, že si jízdní řád najdete na internetech.

Přihlášky

helena@hermanova.com

Bankovní spojení

2900074127/2010

Variabilní symbol

číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno člověka, jemuž je kurz placen, a o jaký kurz se jedná.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Přihlášky evidujeme podle data platby, ne podle data přihlášení. Děkujeme!

Ptejte se, pište!

Helena Hermanová

602 52 42 00

helena@hermanova.com