Ateliér pro kočku

8. Bývalá jatka

11. 8. 2022 od 16:00 do 19:00 hod.

Na Masné, na jejím křížení s ulicí Porážka je moc zajímavý areál bývalých jatek. Krásný rozsáhlý areál historizujících cihlových průmyslových budov. Teď je velká část už zrekonstruovaná a sídlí tam spousta různých firem a firmiček. Z druhé strany k Masné přiléhá nově postavený areál moderních, asi zejména administrativních budov. Je tam mj. i IBM. Jsou tam jídelny, kavárny a spousta mladých současných lidí. Pijí flat white a kávu s tonikem, odívají se moderně a dělají různá moderní alotria příslušející jejich věku a stavu. Tepe to tam. Tedy v pracovní době.

Sejdeme se na rohu ulic Masná a Porážka a prozkoumáme to tam.

S sebou mějte připravený skicák. Nebo aspoň papír a podložku. Propisku z tašky vylovíte určitě. A propiskou se dá kreslit báječně. Kurzisté Ateliéru pro kočku si vezmou své oblíbené médium, tedy pastely, akvarele, uhel. Plusem je židlička, ale na náměstí Svobody jsou lavičky, obrubníky a určitě všelijaké další možnosti na sezení. Akorát třeba nebude váš výhled přesně takový, jaký jste si naplánovali.

Těším se na vás a doufám, že se sejdeme v hojném počtu, i když vím, že naše stálice jsou mimo republiku, mají zdravotní potíže, školení až do večera a podobné kratochvíle.

 

HHH

602 524 200

helena@hermanova.com