Ateliér pro kočku

Krátkokurzy kreslení

Kovid nám s kreslením třeskutě zahýbal. V roce 2022 jsme (zatím??) ještě žádný krátkokurz nevypsali. Pište si o ně, bude-li zájem, budou krátkokurzy. Navrhujte i témata, která vás zajímají.

Jak to bylo nedávno:

Koronaviru navzdory jsme se rozhodli uspořádat letošní krátkokurzy aspoň v redukované podobě. Letos se uskuteční už 6. rokem, tak to přece nevzdáme.

Jak je to v plánu?

 • Vždy ve dvou po sobě následujících dnech – úterý a středa
 • vždy čtyři hodiny – od 16 do 20 hodin

Bude to intenzívní a proto určitě přínosné.

Připravili jsme 2 specializované krátkokurzy:

 1. Základy kresby
 2. Malba akvarelem

Komu jsou krátkokurzy určeny?

 • vyslyšeli jsme volání těch, kteří chtějí vyzkoušet, jestli by je kreslení bavilo a podívat se, jak to u nás chodí a vypsali jsme krátkokurz Základy kreslení; tak do toho, přijďte to zkusit, třeba překvapíte sami sebe
 • krátkokurzy jsou určeny těm z vás, kteří nemůžete nebo nechcete chodit kreslit pravidelně v průběhu celého roku,
 • těm, kteří kreslíte průběžně, ale chcete se zdokonalit nebo prostě po skončení pravidelných kurzů ležet ladem,
 • těm, kteří chcete zjistit, jestli Vás kreslení baví a považujete za nerozumné zaplatit si hned celoroční kurz,
 • těm, kteří … no prostě se přijďte podívat.

Cena:

Místo konání:

FAST VUT, Veveří 95, Brno, budova C.

Sejdeme se na stavební fakultě VUT, dříve německá technika. Kvůli koronaviru je jediná možnost vstupu do budovy, a to hlavním vchodem. Projdete kolem vrátnice a tam si vydezinfikujete ruce. Situace se stále mění, takže není přesně jasné, co bude aktuální v době konání krátkokurzů. V současnosti existuje povinnost zapsat se do knihy. A tak se prostě zapíšete.

Vystoupáte po hlavním schodišti do 1. patra a dáte se vlevo, chodbou, spojující hlavní budovu s budovou C. Tam vyběhnete ještě půl patro vzhůru, zabočíte vlevo a v rohu chodby je v místnosti 308 náš ateliér.

V současnosti je potřeba, aby byl člověk vybaven rouškou a měl připravenou vyplněnou a podepsanou bezinfekčnost. Tedy čestné prohlášení o ní. Pošlu vám formulář.

Parkování je možné na parkovišti přímo naproti přes ulici před budovou. První půlhodina je zdarma, hodina stojí 10 Kč, od 18:00 je parkování zdarma. Takže značka ideál.

Doprava MHD:

 • tramvaje č. 3 a 11, zastávka Rybkova, č. 12 Nerudova
 • trolejbusy č. 25 a 26, zastávka Kotlářská.

[mappress mapid=”6″]

Přihlášky

helena@hermanova.com

Bankovní spojení

2900074127/2010

Variabilní symbol

číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno člověka, jemuž je kurz placen.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Přihlášky evidujeme podle data platby, ne podle data přihlášení. Děkujeme!

Ptejte se, pište!

Helena Hermanová

602 52 42 00

helena@hermanova.com