Ateliér pro kočku

Vykreslete se na to!

“Umění má jasně vymezenou funkci: je terapeutickým nástrojem, který nám pomůže vést lepší, hodnotnější život.”

Alain de Botton, John Armstrong – Umění jako terapie

Komu je kurz určen:

Připravili jsme pro vás další běh arteterapeutického workshopu. Reagujeme tak na přání klientů z našich již proběhlých workshopů, kteří litovali, že to bylo tak krátké a že nepokračujeme dále. Začali jsme třemi pátečními večery, pokračovali čtyřmi a nyní to budou 4 pátky vždy po 14 dnech. Aby se prožité v nás mohlo “usadit”.

Lektorka:

 

Lektorka Lucie Faltová studuje arteterapii na Masarykové univerzitě v Brně, je koučkou firemní komunikace a lektorkou Životních map a říká:

Potřebujete si odpočinout?
V práci vás to štve?
Doma vám nerozumí?

Chcete s tím něco udělat?

Přijďte a VYKRESLETE SE NA TO!

Náplň kurzu:

Hodíme všechno za hlavu a pomocí různých výtvarných technik se společně oprostíme od tlaku povinností i od představ, jak se má “správně” kreslit. Správně je to, jak to vy sami cítíte. Nepůjde primárně o vytváření umění, ale možná právě proto budeme překvapeni tím, co vznikne. Budeme se snažit pomocí výtvarných prostředků vyjádřit vnitřní život. Prostě se z toho (a na to na všechno!! :D) vykreslíme. Bude to zábava!

Co s sebou:

Veškerý výtvarný materiál bude k dispozici. Oblečte se pohodlně, abyste se případně mohli i lehce ušpinit. K dispozici jsou pánské i dámské šatny, v případě nutnosti není problém se na místě převléci. I osprchovat :).

Organizační informace:

Kurz se koná 4 páteční večery ve čtrnáctidenních intervalech:

  • od 18:00 do 20:00 hod.
  • 5. a 19. 10. 2018
  • 2. a 16. 11. 2018

Cena:

  • 2 150 Kč

Bankovní spojení

2900074127/2010

Variabilní symbol

číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno člověka, jemuž je kurz placen.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Přihlášky evidujeme podle data platby, ne podle data přihlášení. Děkujeme!

Přihlášky

Ptejte se, pište!

Helena Hermanová

602 52 42 00

helena@hermanova.com

 A takhle to tehdy bylo. Nejedlo se, nezpívalo, dokonce ani nepilo, ale již proběhlé arteterapeutické workshopy byly moc fajn, jednak příjemné, na druhou stranu jsme šli hodně do hloubky a objevily se některé skryté problémy, které jsme následně pomáhali řešit. A vyřešit. Ale to už je jiná písnička.