Ateliér pro kočku

Enkaustika

V pátek 24. března 2017 od 16:00 do 19:00

Zveme vás na workshop enkaustiky vedený zkušenou lektorkou Hankou Formánkovou. Touto zajímavou technikou se zabývá už několik let, stále se zdokonaluje, hledá nové cesty a zajímavé postupy, tvoří s invencí a fantazií a základy svého know how ráda předá i vám.

Kurz je vhodný nejenom pro nováčky na poli enkaustiky, ale i pro umělce pokročilejší. S účastníky enkaustikou nepolíbenými probereme základy a ti, co již mají zkušenosti, případně byli na našem předvánočním workshopu, se mohou těšit na spoustu nového. Na další materiály a techniky a třeba taky na horkovzdušnou pistoli. To budete koukat! A nebojte se, i člověk, který se (obvykle zcela mylně) domnívá, že je výtvarně nenadaný, vytvoří krásné a zajímavé obrázky, fantazijní světy. Nejhezčí si můžeme zarámovat do pasparty.

Oblečení zvolte spíše pracovní. Existuje nebezpečí pokapaní voskem. Ten se sice z textilu odstranit obvykle dá, ale je to pracné a ne vždy úplně úspěšné. Lepší je tomu předejít.

Cena:

  • 950 Kč

V ceně je veškerý výtvarný materiál. Počet míst je omezen, tak pokud máte zájem, přihlášení neodkládejte. Jsme limitováni zejména počtem žehliček, ale i některých dalších důležitých materiálů.

Přihlášky

helena@hermanova.com

Bankovní spojení

2900074127/2010

Variabilní symbol

číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno člověka, jemuž je kurz placen.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Přihlášky evidujeme podle data platby, ne podle data přihlášení. Děkujeme!

Ptejte se, pište!

Helena Hermanová

602 52 42 00

helena@hermanova.com

Enkaustická inspirace z tvorby lektorky Hanky Formánkové:

A takhle jsme se na workshopu v prosinci 2016 vyřádili my: