Ateliér pro kočku

Vánoční přáníčka

Tématický kurzík se koná navečer v pátek 15. 12. 2017 od 17:00 do 19:00 hodin.

Vyrobíme si přáníčka mého oblíbeného typu: vystřižením poloviny motivu a rozložením přáníčka uvidíme motiv celý. Je nutno mít papír z každé strany jinak barevný. To zajistíme tak, že na barevný tvrdší kartón budeme psát či kreslit bílou tuší nebo zlatým inkoustem. Obojí je fakt krásné. Pro představu přikládám jedno přání na tmavě hnědém papíře s kresbou pastelem na zadní straně a přáníčka na papíru z jedné strany bílem a z druhé modrém.

Komu je kurz určen

Kurz je určen každému, kdo si chce vyrobit vánoční, případně novoroční přání. Děti do 12 let prosím pouze v doprovodu rodičů. Je nutno si uvědomit, že tento způsob vystřihování je trošku náročný na mozkovnu, ale společně to dáme dohromady. Ale také budeme stříhat a i když věřím, že se to děti naučily už v mateřské školce, přece jen si mohou být nebezpečné.

Co s sebou

Pokud budete mít tužku, pravítko a ostré nůžky, bude to dobře. Bude pro vás sice všechno nachystáno, ale abychom náhodou neměli nouzi o pravítka, případně o menší, ostré nůžky. Ale můžete přijít zcela “nepřipraveni”. Bude o vás postaráno.

Organizační informace

Kurz se koná na VUT FAST, Veveří 95, Brno – budova C, přízemí. Nevejdete hlavní budovou, budovou A, ale vydáte se vjezdem se závorou. Po pravé ruce uvidíte budovu s velkými vraty a cedulí “C”. Tam se nerozpakujte vstoupit. A pak vlevo, vpravo a vlevo. Jak jednoduché!

Délka kurzu:

120 minut. Pokud nebudeme v určeném čase hotovi, určitě vás nevyženu :).

Cena:

  • 480 Kč

V ceně je veškerý výtvarný materiál. Počet míst je omezen, tak pokud máte zájem, přihlášení neodkládejte.

Přihlášky

Přihlášky v záložce Přihláška, případně na mailu helena@hermanova.com

Bankovní spojení

2900074127/2010

Variabilní symbol

číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno člověka, jemuž je kurz placen.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Přihlášky evidujeme podle data platby, ne podle data přihlášení. Děkujeme.

Ptejte se, pište!

Helena Hermanová

602 524 200

helena@hermanova.com

Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit
Google MapsGet Directions