Ateliér pro kočku

10. Náměstí Svobody

čtvrtek 16. 9. 2021 od 16:00 do 19:00 hod.

Sejdeme se u hodin. Tedy u brněnského orloje. Prostě u té černé věci. Nedělejte, že nevíte. Najdeme si nějaký hezký pohled a vrhneme se na to. Orloj v prvním plánu a v pozadí věž Jakuba. Orloj v prvním plánu a v pozadí ústí náměstí do Masarykovy. Orloj v prvním plánu a v pozadí tramvaje a pracující spěchající za nákupy, domů, za zábavou. To všechno jsou perfektní témata ke ztvárnění.

Tento plenér bude pro všechny účastníky ZDARMA. Přijďte všichni, co jste s námi kdy kreslili, přijďte si to zase zkusit, přijďte se jen ukázat, popovídat si. Přijďte i vy zájemci o kreslení, umělci zkušení i umělci ve stadiu pokusu. Všichni mohou kreslit, jde jen o to začít. Pokusit se. Prostě akce. Čin.

S sebou mějte připravený skicák. Nebo aspoň papír a podložku. Propisku z tašky vylovíte určitě. A propiskou se dá kreslit báječně. Kurzisté Ateliéru pro kočku si vezmou své oblíbené médium, tedy pastely, akvarele, uhel. Plusem je židlička, ale na náměstí Svobody jsou lavičky, obrubníky a určitě všelijaké další možnosti na sezení. Akorát třeba nebude váš výhled přesně takový, jaký jste si naplánovali.

Těším se na vás a doufám, že se sejdeme v hojném počtu, i když vím, že naše stálice jsou mimo republiku, mají zdravotní potíže, školení až do večera a podobné kratochvíle.

 

HHH

602 524 200

helena@hermanova.com