Ateliér pro kočku

Naše intimní chvilky

Vývoj našich vztahů s paní Columbovou stagnuje. Tedy kromě toho, že když vejdu do ložnice, tak už neutrpí infarkt a nezdrhá na skříň. Dokonce i mého muže toleruje. Jinak žádné změny. Aby nebyla mýlka, na skříni stále občas pobývá, zejména když je v nepohodě, ale neskáče tam zběsile a za současného metání květináčů kolem.

 

Měly jsme ale dvě intimní chvilky. Bylo to moc roztomilé. Paní C. se vyznačuje mimo jiné tím, že občas 4, klidně i 5 dní nejí. Napřed jsem z toho byla na prášky. Bála jsem se, že na skříni nebo v nějaké skulině zesne a já to zjistím, až začne zapáchat. Naše děti, u kterých dříve pobývala, mě ale uklidnily, že to je normální.

Po jednom delším půstu jsem paní C. donesla s teplou vodou rozmňáganou konzervičku. Ze skříně na postel jsme to prodiskutovaly. Na normální řeč nereaguje, na mňau radostně odpovídá své mňau. Pak dusla dolů a celou misečku spapala.

Pak jsme zhasly a já jsem se uložila ke spánku. Za chvíli se neslyšně začala zachvívat postel a pak se mi položila ručička na záda. Jen ručička. Bylo to okouzlující. Ani jsem nedutala. A pak na mě vyskočila. Bomba. Uložila se na mě ke spánku. Nepohodlné to bylo v tom, že jsem ležela na boku a ona se uložila podélně na mé ruce. Měla problém s rovnováhou. Ležení podélně na ruce, resp. paži, je náročné na rovnováhu. Pořád se musela vyvažovat. Ale bylo to krásné.

Když jsem usnula a cukla jsem sebou, tak paní C. spadla. Ale hned na mě vylezla znovu a pak jsem usnuly obě. Co bylo dál, to nevím.

Za pár dní se opakovalo to, že po další konzervičce neslyšně vylezla za mnou a lehla si mně za záda.

Další konzervička už nefungovala.

V kategorii O kočkách. Přímý odkaz na tuto stránku. Diskuse je uzavřena.