Ateliér pro kočku

Začátečníci VUT II.

Komu je kurz určen

Kurz je určen všem, kteří prostě a jednoduše chtějí kreslit: chtějí se zdokonalovat, chtějí relaxovat při bezvadné činnosti, chtějí se něco dozvědět, chtějí zapomenout na to, co jim říkala paní učitelka ve škole (pravděpodobně něco o tom, že kreslit neumí a nikdy se nenaučí)… všechny důvody a motivace jsou správné. Je určen těm, kteří se chtějí zdokonalit ve svých dovednostech, stejně tak jako těm, kteří si chtějí kreslit prostě jen tak, pro radost, odreagovat se od náročných studijních či pracovních úkolů a není jim méně než 15 let.

Kurz může být přínosný i jako příprava na talentové zkoušky na VŠ.

Náplň kurzu

Začneme vedením čáry, posuneme se ke zkoumání tvarů, světel a stínů, vyzkoušíme různé kreslicí materiály. Hlavně se ale budeme učit dívat. Pokud budeme umět vidět a budeme schopni potlačit to, co “víme”, tak to bude významný skok v naší tvorbě. Tak jdeme do toho?

Co s sebou

Do začátku si vystačíte s tužkou s měkkou tuhou, nejméně 4B, ale klidně (a raději) i měkčí, a dobré ořezávátko. Gumu klidně nechte doma. Dobré bude pořídit si i tenký černý fix. Ostatní bude k dispozici a na zbytku se domluvíme. A hlavně si přineste odhodlání, optimizmus a třeba i touhu něco dokázat. Anebo jen potřebu relaxovat prostřednictvím ušlechtilé činnosti.

Organizační informace

Kurz se koná na FAST VUT, Veveří 95, Brno – budova C

  • ve čtvrtek od 16:00 do 18:00 hod.
  • 1. lekce proběhne 5. 10. 2017
  • 1. semestr končí 25. 2. 2018
  • 2. semestr začíná 1. 2. 2018

 

Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit
Google MapsGet Directions

Délka trvání jedné lekce

120 minut

Délka kurzu

1 semestr = 15 dvouhodinových lekcí

Cena kurzu

Kurz je celoroční, školné je možno uhradit ve dvou splátkách:

  • 3 600 Kč (30 hodin) jeden semestr
  • 6 950 Kč (60 hodin) při platbě obou semestrů předem

Přihlášky

Bankovní spojení

2900074127/2010

Variabilní symbol

číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno člověka, jemuž je kurz placen.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Přihlášky evidujeme podle data platby, ne podle data přihlášení. Děkujeme!

Ptejte se, pište!

Helena Hermanová

602 52 42 00

helena@hermanova.com