Ateliér pro kočku

Pokročilí VUT

Komu je kurz určen

Přednostně je určen pro účastníky minulých ročníků kurzů, protože budeme stavět na dovednostech, které jsme již společně získali. A že jsme toho už dokázali hodně! Ale šikovný nový účastník bude jistě obohacením. A ostatně, kdo se bojí, nesmí do lesa, tak se nebojte a přijďte. Rádi vás mezi sebou uvítáme.

Náplň kurzu

V tomto kurzu jsme se již posunuli k barevné kresbě, zvládli jsme kresbu pastelkami, olejovými i prašnými pastely, barevnými fixy, kreslili jsme tenkým fixem i perem a tuší, lavírovali i kolorovali jsme, dělali jsme frotáže, koláže a hodně jsme se ve všem zdokonalili. Letos budeme naše dovednosti dále rozvíjet. Určitě to bude nové, vzrušující a zábavné.

Co s sebou

Na první hodinu si prosím doneste svoji standardní kreslířskou výbavu. Nezapomeňte na ořezávátko a ani nevzpomeňte na gumu. Zase zařadíme zase nějakou zajímavou techniku, abychom přivedli více života do našich životů :).

Organizační informace

Kurz se koná na VUT FAST, Veveří 95, Brno – budova C

  • v pondělí od 18:00 do 20:00 hod.
  • 1. lekce proběhne 25. 9. 2017
  • 1. semestr končí 22. 1. 2018
  • 2. semestr začíná 29. 1. 2018
Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit
Google MapsGet Directions

Délka trvání jedné lekce

120 minut

Délka kurzu

2 semestry, každý semestr má 15 dvouhodinových lekcí

Cena kurzu

Kurz je celoroční, školné je možno uhradit ve dvou splátkách:

  • 3 600 Kč (30 hodin) jeden semestr
  • 6 950 Kč (60 hodin) při platbě obou semestrů předem

Přihláška

Bankovní spojení

2900074127/2010

Variabilní symbol

je číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno člověka, jemuž je kurz placen.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Přihlášky evidujeme podle data platby, ne podle data přihlášení. Děkujeme!

Ptejte se, pište!

Helena Hermanová

602 52 42 00

helena@hermanova.com