Ateliér pro kočku

Mírně pokročilí Žebětín

Komu je kurz určen

Kurz je určen zejména účastníkům z loňského roku, kteří už absolvovali základní průpravu, ale rádi uvítáme i další zájemce a postaráme se o ně. Kurz je určen všem, kteří se chtějí zdokonalit ve svých dovednostech, stejně tak jako těm, kteří si chtějí kreslit prostě jen tak, pro radost, odreagovat se od náročných studijních či pracovních úkolů a není jim méně než 16 let.

Náplň kurzu

Budeme stavět na základech, které jsme vybudovali loni a předloni. Uvítáme v našich řadách i nové tváře a těm se budeme věnovat individuálně, aby se brzy zařadily mezi služebně starší kolegy. Kreslili jsem tužkou, přírodním i umělým uhlem, rudkou, bílou křídou, fixem a perem. Začátkem roku 2015 jsme se posunuli ke kreslení pastelkami a poté olejovými pastely. Zopakujeme, protrénujeme a posuneme se dál.

Kurz může být přínosný i jako příprava na talentové zkoušky na VŠ.

Co s sebou

Na první hodinu si prosím doneste svoji stávající kreslířkou výbavu, noví zájemci vystačí s tužku s co nejměkčí tuhou, nejméně 4B, ale klidně (a raděj) i měkčí, nezapomeňte na ořezávátko, ostatní bude k dispozici a na zbytku se domluvíme. A hlavně si přineste odhodlání, optimizmus a třeba i touhu něco dokázat. A také vnímavé oči a citlivou duši. A lehkou ruku. A…

Organizační informace

Kurz se koná v Žebětíně, v Základní škole Brno, Otevřená 20a

  • v úterý od 17:30 do 19:30 hod.
  • 1. lekce proběhne 26. 9. 2017
  • 1. semestr končí 23. 1. 2018
  • 2. semestr začíná 30. 1. 2018
Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit
Google MapsGet Directions

Délka trvání jedné lekce

120 minut

Délka kurzu

2 semestry, každý semestr má 15 dvouhodinových lekcí

Cena kurzu

  • 3 600 Kč (30 hodin) jeden semestr
  • 6 950 Kč (60 hodin) oba semestry

Přihlášky

helena@hermanova.com

Bankovní spojení

2900074127/2010

Variabilní symbol

číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno člověka, jemuž je kurz placen.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Přihlášky evidujeme podle data platby, ne podle data přihlášení. Děkujeme!

Ptejte se, pište!

 

Helena Hermanová

602 52 42 00

helena@hermanova.com