Ateliér pro kočku

Mírně pokročilí

Komu je kurz určen

Tento kurz je určen zejména pro loňské začátečníky, kteří se chtějí posunout dál, ale i pro ty z vás, kteří se už do kreslení pustili, ať se cítíte jakkoliv pokročilí. Potkáte se zde s těmi, kteří loni kreslili tužkou, uhlem, bílou křídou i tenkým fixem a chtějí pokračovat dál. Rozhodně se není nutno bát, že byste zdržovali nebo nestačili, ale ani že by to bylo pro vás málo náročné. Kdyby byl v kurzu Leonardo, tak přece klidně může kreslit s námi, akorát pravděpodobně se jeho výsledky budou lišit od výtvorů dalších kurzistů. Nepoměřujeme se s ostatními, ale sami se sebou, resp. snažíme se zlepšovat a vyvíjet. A stále by nám kreslení mělo přinášet radost.

Náplň kurzu

Bylo by dobré předem absolvovat sobotní zářijový kurzík Úvod do teorie barev, kde se seznámíme s tím, jak barvy vznikají, jak se míchají, budeme kreslit jen těmi třemi základními apod. V kurzu se pak budeme se věnovat rozvíjení nově nabytých zkušeností, pastelkám a posléze i pastelům. Občas se pokorně vrátíme k tužce, uhlu, perokresbě. Budeme se věnovat zajímavým úkolům i zajímavým technikám.

Co s sebou

Doneste si prosím svoji standardní kreslicí výbavu, případný nový příchozí si na první hodině vystačí s tužkou s co nejměkčí tuhou, nejméně 4B, ale klidně (a raději) i měkčí, tedy 6B i 8B, ostatní bude k dispozici a na zbytku se zavčas domluvíme.

Organizační informace

Kurz se koná

  • ve čtvrtek od 16:00 do 18:00 hod.
  • 1. lekce proběhne 27. 9. 2018
  • 1. semestr končí 24. 1. 2019
  • 2. semestr začíná 31. 1. 2019

 

Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit
Google MapsGet Directions

Délka trvání jedné lekce

120 minut

Délka kurzu

2 semestry, každý semestr má 15 dvouhodinových lekcí

Cena kurzu

Kurz je celoroční, školné je možno uhradit ve dvou splátkách:

  • 3 800 Kč (30 hodin) jeden semestr
  • 7 450 Kč (60 hodin) při platbě obou semestrů předem

loňští kurzisté (2017/18)

  • 3 700 Kč
  • 7 250 Kč při platbě obou semestrů předem

Přihlášky

helena@hermanova.com

Bankovní spojení

2900074127/2010

Variabilní symbol

číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno člověka, jemuž je kurz placen.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Akceptujeme zálohu 1 000 Kč, doplatek je nutno zaplatit nejpozději do 31. 8. 2018. Přihlášky evidujeme podle data platby kurzu, ne podle data přihlášení. Děkujeme za pochopení.

Ptejte se, pište!

Helena Hermanová

602 52 42 00

helena@hermanova.com