Ateliér pro kočku

1. Akvarelové pastelky

25. – 27. června 2018 (pondělí až středa), od 17:00 do 20:00 hodin.

Budeme kreslit pastelkami. Devět hodin s pastelkami!! Pastelky jsou skvělé médium, opomíjené (opovrhované?) možná proto, že jimi kreslí děti a nejsou proto dostatečně umělecké, na výši a cool. Není to pravda. Fakt. Probereme teorii barev, zkráceně a srozumitelně tak, abychom věděli, jak se barvy míchají. Naučíme se kreslit třemi základními barvami. Uvidíte, že to je zábavné!

Pokud se sejdou už poučení účastníci, tak přeskočíme teorie a základy míchání barev a vrhneme se přímo na techniku práce s akvarelovými pastelkami. Na rozmývání, suchým do mokrého, mokrým na suchý, vším do všeho a tak.

Doneste si prosím vlastní akvarelové pastelky. Nemusí to být nijak velká sada, zkoušet můžeme začít i s 12 kusy, 24 kusů už je zcela postačujících. Pokud Vás to chytne, tak v budoucnu pro Vás nebude žádná sada dostatečně velká. Cena pastelek mé oblíbené značky Faber Castel je při 24 kusech cca 250 Kč. Další pomůcky budou všechny k dispozici, měkkou tužkou (4B a měkčí) nic nezkazíte, dobré ořezávátko je potřeba vždy.

Jdeme na to!

Cena kurzu

  • 2 250 Kč

Přihlášky

helena@hermanova.com

Bankovní spojení

2900074127/2010

Variabilní symbol

číslo Vašeho mobilního telefonu, který uvedete v přihlášce, a do zprávy pro příjemce napište prosím jméno člověka, jemuž je kurz placen.

Přihláška se stává závaznou a místo v kurzu je rezervováno zaplacením příslušné částky na výše uvedené číslo účtu. Přihlášky evidujeme podle data platby, ne podle data přihlášení. Děkujeme!

Ptejte se, pište!

Helena Hermanová

602 52 42 00

helena@hermanova.com

Inspirujte se kresbami, které vznikly v Ateliéru pro kočku: